خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

شرح خدمات نصب و راه اندازی انواع دوربین مداربسته

نصب کردن دوربین مداربسته یکی از کارهای تخصصی است که باید توسط افراد خبره و کاربلد انجام شود؛ زیرا با یک نگاه کارشناسانه است که می‌توان جای دوربین‌ها را به‌خوبی تعیین کرد تا تمامی فضای ساختمان زیر نظارت دوربین‌ها قرار گیرد.

برای استفاده از خدمات کارشناسی شده و تخصصی دوربین مداربسته در آتسایران می‌توانید از خدمات زیر استفاده کنید

مکان‌یابی و طراحی صحیح دید دوربین:

یکی از اصول استفاده از دوربین مداربسته این است که دوربین‌ها بتوانند یکدیگر را پشتیبانی کنند. به همین دلیل طراحی میدان دید دوربین مداربسته یکی از کارهایی است که باید با نظر کارشناس انجام شود.

نصب انواع دوربین مداربسته:

برای نصب تمامی مدل‌های دوربین مداربسته دیجیتال و آنالوگ، می‌توانید از متخصص‌های آتسایران کمک بگیرید. فرق نمی‌کند به دنبال نصب دوربین وای‌فای باشید و یا قصد نصب دوربین مداربسته آنالوگ را داشته باشید، برای هر نوع دوربینی، متخصص مربوط به همان دستگاه را به شما معرفی می‌کنیم.

تعمیر انواع دوربین مداربسته:

دوربین مداربسته به دلایل مختلفی با مشکل مواجه می‌شوند و نیاز به تعمیر اساسی پیدا می‌کنند. برای تعمیر دوربین‌های مداربسته در انواع مختلف نیز می‌توانید از خدمات تخصصی آتسایران بهره ببرید.

رفع ایراد دوربین مداربسته:

رفع عیب دوربین مداربسته یکی از خدماتی است که نیاز به آشنایی کامل با فرایند سیم‌کشی و ویژگی‌های دستگاه‌ مورداستفاده در دوربین مداربسته دارد. برای رفع نویز تصویر و یا رفع ایراد در ضبط تصاویر دوربین مداربسته و هر مشکل دیگری که برای سیستم نظارتی شما به وجود می‌آید، می‌توانید از آتسایران کمک بگیرید.

می‌توانید از کارشناسی رایگان ما برای نصب دوربین امنیتی استفاده کنید؟

قبل از خرید دوربین مداربسته و نصب و راه‌اندازی آن بهتر است با یک متخصص مشورت کنید تا با دید بازتر به سراغ این موضوع بروید؛ زیرا تعداد دوربین‌های مداربسته، نحوه استفاده از دوربین‌ها، زاویه قرارگیری دوربین و از این قبیل موارد، نکته‌هایی است که قبل از استفاده از این امکانات باید به آن فکر کرد و برایش راه‌حل در نظر گرفت. پس اگر دوست دارید هم در هزینه‌های خرید پکیج دوربین مداربسته صرفه‌جویی کنید و هم با تعداد دوربین کمتر، از کارایی بالاتری بهره‌مند شوید، از مشاوره و کارشناسی ما کمک بگیرید.

پاسخی بگذارید